Náramek a brož
stříbro, zlato, kov, souprava v historizujícím stylu osazená měsíčním kamenem kabošonového brusu a říčními půlperličkami, brož stříbro 800/1000, v. 5,45 g, na broži chybí dva krajní kameny, osvědčení puncovního úřadu, náramek slitina se stříbrem podzákonné ryzosti, v originální tvarované etuji pražského klenotníka W. Rummela přiloženy dvě zlaté konstrukce pro montáž šperku - závěsové poutko osazené diamantovými routami a vlásenka z celuloidu pro hřebínek, 585/1000, v. btto celk. 4,70 g, vlásenka puncována vídeňským puncem 1872 - 1922, závěsové poutko čs. punc (Ši)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Náramek a brož
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |