Čís. položky 411

Náramek a brož

stříbro, zlato, kov, souprava v historizujícím stylu osazená měsíčním kamenem kabošonového brusu a říčními půlperličkami, brož stříbro 800/1000, v. 5,45 g, na broži chybí dva krajní kameny, osvědčení puncovního úřadu, náramek slitina se stříbrem podzákonné ryzosti, v originální tvarované etuji pražského klenotníka W. Rummela přiloženy dvě zlaté konstrukce pro montáž šperku - závěsové poutko osazené diamantovými routami a vlásenka z celuloidu pro hřebínek, 585/1000, v. btto celk. 4,70 g, vlásenka puncována vídeňským puncem 1872 - 1922, závěsové poutko čs. punc (Ši)

25.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Náramek a brož

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017